MAFRA oživovač pneu Fast & Black 200 ml

MAFRA Fast & Black  FAST & BLACK je praktický, lešticí a antistatický sprej s rychlým použitím, který nemastí a nelepí. Odolá třem mytím, má dlouhou trvanlivost, chrání a oživuje původní barvu pneumatik. Zároveň pneumatiky šetří před tvořením prasklin a před atmosférickými a chemickými vlivy.

Skladem
Kód: MF-H0271
Značka: MA-FRA
119 Kč
Kategorie: Péče o Karoserii

FAST & BLACK se také používá v autoopravnách a autosalonech, kde rychlým tahem nechá nejlépe a dlouhodobě vyniknout barvu pneumatik všech vystavených modelů. FAST & BLACK je pro své praktické vlastnosti a rychlost použití určen také pro použití kolem shromáždění a výstavišť a prodává se v pohodlné sprejové nádobce o obsahu 500 ml. FAST & BLACK vznikl na přímou žádost jednoho z největších italských výrobců pneumatik. PIRELLI jednoduše potřeboval nový výrobek, odlišný od ostatních, určený pro vlastní pneumatiky Pzero používané závodními týmy při automobilových závodech Ferrari Challenge. Technici od Pirelli obzvláště žádali několik vlastností jako rychlost použití a velká odolnost leštícího efektu. Po jeho použití již neměl technikům po doteku pneumatiky ušpinit ruce. Přípravkem FAST & BLACK odpověděla firma MA-FRA na všechny tyto specifické požadavky.  .

Téměř padesát let úspěchů, ohromující růst, který firmu dovedl do pozice jedničky na trhu s mohutným rozkvětem, plná nových nápadů a řešení, která předvídají budoucí trendy a udávají směr. Společnost je jasným leaderem na trhu v naprosto všech oblastech: organizaci, výzkumu, výrobě i obchodu. Již od roku 1965 se MA-FRA vždy stavěla na stranu zákazníků a pomáhala jim snadno a v plném souladu s životním prostředím vyřešit každodenní problémy, ať už se jednalo o běžného uživatele nebo profesionály v oblasti mytí a čištění.